Date: 5 вересня 2021 о 10:41, Refreshed 26 квітня 2022 о 15:02

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Зарахування до 1 – го класу на 2021 – 2022 н.р. буде відбуватися згідно НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 367 від 16 квітня 2018 року з 02 травня по 31 травня 2022 року набір.

Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:

1) Копія свідоцтва про народження дитини.

2) Оригінал медичної довідки за формою № 086-1/о, завірений державною медичною установою, «Карта профілактичних щеплень» за формою № 063/о.

3)Заява встановленого зразка (пишеться в закладі) одного з батьків ( * в умовах воєнного стану можливий електронний варіант).

Адміністрація закладу освіти

СКРИНЬКА СКАРГ І ПРОПОЗИЦІЙ ПО ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ В ЗАКЛАДІ

Зміни в харчуванні!

1. З 1 січня 2022 року змінюється порядок надання харчування учням закладів загальної середньої освіти денної форми навчання.

2. Харчування учнів буде здійснюватися з дотриманням вимог : "Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах", затвердженого спільним наказом МОЗ України та МОН України від 01.06.2005 №329/242, "Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти", затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 2-/09.2020 №2205, який набирає чинності з 1 січня 2021 року.

3. Всі школи зобов'язані при формуванні меню зменшити кількість цукру в 2-2,5 рази, збільшити кількість фруктів до 100 г та зменшити кількість хліба на один прийом їжі. А також збільшити у раціоні школярів кількість м'яса птиці та молочних продуктів.Приблизно 75% продуктів у їдальнях мають бути рослинного походження: овочі, салати, злакові, фрукти та ягоди.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Опитування для батьків та учнів!

Державна служба якості освіти України проводить анонімне опитування серед керівників закладів загальної середньої освіти, вчителів, учнів та батьків щодо організації та якості забезпечення освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році.

Посилання на анкетування:

учнів закладів загальної середньої освіти https://bit.ly/2YtM21c

батьків учнів https://bit.ly/3hfzxNv

Опитування триває до 15 вересня 2021 року.

Положення про батьківську ініціативу

Педагогічні поради батькам

Освітні портали

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!