Ми любимо спорт

Date: 26 вересня 2021 о 16:00, Refreshed 26 вересня 2021 о 18:28

Вітаємо Базилик Катерину, ученицю 1 класу із черговим досягненням!!! Катруся з Вінниці привезла 2 місце із змагань у V відкритому турнірі СК "Нокаут" з художньої гімнастики "Весняні краплинки - 2021"

У  спортивному залі Хмельницького колегіуму ім. Володимира Козубняка було проведено змагання із флорболу серед учнів 5-9 класів: І - місце - Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка ІІ - місце - Стуфчинецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Наставник : Заводний Юрій Михайлович ІІІ - місце - Лісогринівецький ліцей Бажаємо всім спортсменам міцного здоров'я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог! Нехай щастить усім, хто приймає участь у великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту! *Флорбол — командний вид спорту. Один з різновидів хокею, грається пластиковим м’ячем, удари по якому наносяться ключкою. Ціль гри: забити м’яч у ворота суперника

Вітаємо учня 5 класу Туза Іллю, який здобув призове місце у змаганнях з відкритої Першості Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді зі спортивного орієнтування.

Бажаємо подальших успіхів та не зупинятися на досягнутому!!!

Вітаємо ученицю 5 класу Коб'ялко - Білоцьку Анну, яка здобула першість у змаганнях "Бойовий гопак": І місце - номінація "Забава"; ІІ місце - номінація"Боротьба на колінах"; ІІІ місце - номінація "Боротьба"  Бажаємо ще більше творчості у здійсненні всіх задумів і починань та міцного здоров’я!

Вітаємо ученицю 7 класу Остапенко Тетяну, яка здобула призове місце у змаганнях з відкритої Першості Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді зі спортивного орієнтування. Будь завжди впевненою у перемозі, став перед собою високі цілі і досягай їх з завзяттям, виявляючи силу духу і притаманну тобі майстерність

На базі нашого навчального закладу відбулися змагання із фролболу між командами Лісовогринівецького ліцею та Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вітаємо нашу команду з перемогою, захоплення учасників грою неможливо передати словами...

Бажаємо не зупинятися на досягнутому та підкоряти нові вершини

Учні Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів приймали участь у Чемпіонаті області зі спортивного туризму серед юнаків, що проходив біля р. Смотрич поблизу с. Черче Чемеровецької ОТГ (територія Національного природного парку "Подільські Товтри"). Посівши черверте місце у рейтинговій таблиці, наші туристи здобули неоціненний досвід! Щиро радіємо, що склад новосформованої команди дав гарний результат! Тепер тільки вперед до нових перемог!

Остапенко Тетяна учениця 6 класу Стуфчинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце Кубок області 2020

Вітаємо Савіцького Дмитра з черговою перемогою! Бажаємо міцного здоров’я та спортивних досягнень! Так тримати і надалі!

Вітаємо учня 9 класу Лопатовського Руслана, якій посів ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби «Майбутній олімпієць» пам’яті воїна АТО Тараса Михальського!

Бажаємо подальших звершень та не зупинятися на досягнутому !